CHP’nin Çankaya Belediye Başkan adayı Hüseyin Can Güner oyunu Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde kullandı. Oy verdikten sonra konuşan Güner, “Yurttaşlık görevimizi yapıp oylarımızı kullandık. Henüz sandık başına gitmemiş tüm komşularımız 17.00’ye kadar muhakkak uğramaları dileğiyle” dedi.
Related Posts
ABD’de konut kredisi faizleri düşmeye devam etti
ABD’de uzun vadeli kredi ile konut edinme sistemi olarak bilinen “mortgage” faizleri düşme trendine girdi. Faizlerin düşmesi, konut edinmek isteyenler açısından olumlu bir gelişme olarak kabul ediliyor.
Balıkçılar fark etti: Karadeniz’de dalgıç kıyafetli ceset bulundu
Artvin’in Arhavi ilçesi açıklarında dalgıç elbiseli bir erkek cesedi bulundu. Uzun süredir denizde olduğu değerlendirilen ceset, kimlik tespiti için morga götürüldü.
Sungurlu’da MHP’li Muhsin Dere Belediye Başkanı olarak göreve başladı
Çorum’un Sungurlu ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Belediye Başkanı seçilen Muhsin Dere, mazbatasını alarak görevine başladı. Dere, vatandaşlara hitap ederek çalışmalara başladı.